Tomasz Hajto napisał autobiografię. Wkrótce premiera!

fot. wydawnictwo SQN

Sporo zamieszania wzbudziła książka poświęcona Jerzemu Brzęczkowi. Jak się okazuje, już wkrótce na rynku pojawi się kolejny głośny tytuł, który może wzbudzić żywą dyskusję. Autobiografię napisał bowiem Tomasz Hajto. Premiera 12 listopada. 

Tomasz Hajto najlepsze lata kariery spędził w FC Schalke 04. W niemieckim zespole były defensor rozegrał 141 spotkań, zdobywając razem z drużyną dwa Puchary Niemiec. W trackie swojej przygody z piłką, Hajto miał także okazję występować w Championship, reprezentując barwy Southampton oraz Derby County.

Rola eksperta

Od lat Tomasz Hajto kojarzony jest przede wszystkim z roli eksperta czy komentatora. To właśnie z ust 48-latka wypłynęła m.in. słynna „truskawka na torcie”. Ostatnimi czasy Tomasz Hajto ograniczał się przede wszystkim do występów Cafe Futbol, gdzie uczestniczyli m.in. Roman Kołtoń czy Cezary Kowalski.

To właśnie z tym drugim dziennikarzem Tomasz Hajto napisał swoją autobiografię, którą zatytułował „Ostatnie rozdanie”. Książka pojawi się na rynku bardzo szybko, gdyż mowa o 12 listopada. Zainteresowane osoby mogą już zamawiać autobiografię.

W zapowiedzi autobiografii możemy znaleźć m.in. wypowiedzi Sławomira Peszki, który tak promuje książkę – Ostatnie rozdanie to książka, którą mogę polecić absolutnie każdemu. Tomek dzieli się wspomnieniami z czasów kariery i nie unika trudnych, czasami nawet bolesnych tematów. Dzięki tej książce poznacie go z zupełnie innej strony.

Autobiografie polecili także Piotr Świerczewski czy Artur Sobiech.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Komentarze

komentarzy