Tomasz Smokowski wraca do Canal+Sport. Będzie komentować mecze Ligue 1!

Tomasz Smokowski (fot. press.pl)

Po ponad trzech latach przerwy, kibice oglądający Canal+Sport będą mogli ponownie usłyszeć głos Tomasza Smokowskiego. Popularny dziennikarz sportowy wraca do stacji w jednym celu. Będzie komentować mecze Ligue 1, które także wróciły do polskich telewizji.

W momencie, gdy Eleven Sports oraz Canal+sport poinformowały o zakupieniu licencji na spotkania francuskiej ekstraklasy, część sympatyków mogła spodziewać się, iż jedna ze stacji postara się o zakontraktowanie Tomasza Smokowskiego. Teoretycznie łatwiejszą drogę miał Canal+Sport, gdyż założyciel „Kanału Sportowego” pracował dla tej stacji ponad dwadzieścia lat. Z drugiej strony, dziennikarz wyjawił na początku roku, że odszedł z Canal+ ze względu na brak porozumienia w sprawie jego działalności poza telewizją.

Smokowski będzie komentować Ligue 1

Wygląda na to, że wszelkie niejasności zostały wyjaśnione. Canal+ poinformował w piątek, iż Tomasz Smokowski po ponad trzech latach przerwy wraca do stacji. W związku z zakupem praw do Ligue 1, dziennikarz będzie komentować mecze ligi francuskiej.

W jednym spotkaniu każdej kolejki Tomasz Smokowski uraczy nas swoich komentarzem.

 

Komentarze

komentarzy