Transfer Ingsa coraz bardziej możliwy? Jest konkretne zainteresowanie!

Na początku lipca angielskie media obiegła informacja na temat decyzji Danny’ego Ingsa w sprawie swojej przyszłości. Napastnik Southampton odrzucił bowiem propozycję nowego kontraktu, dając władzom „Świętych” jasno do zrozumienia, iż chce zmienić klub. Transfer 28-latka wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Według ostatnich doniesień mediów, poważne zainteresowanie napastnikiem wykazuje Tottenham.

Danny Ings ma za sobą dwie udane kampanie. Na szczególną uwagę zasługuje sezon 2019/2020, w którym to 28-latek strzelił aż 22 gole i zanotował 2 asysty w 38 ligowych występach. Ostatnie rozgrywki były dla napastnika „Świętych” nieco gorsze. Ings zdobył 12 bramek i zaliczył 4 ostatnie podania do partnerów z drużyny w Premier League.

Danny Ings priorytetem Tottenhamu

Angielski napastnik chciałby zrobić krok do przodu w swojej karierze. Wygląda na to, że Danny Ings będzie miał ku temu okazję. Według informacji „The Telegraph”, poważne zainteresowanie snajperem wykazuje Tottenham. Co więcej, „Koguty” określiły 28-latka priorytetem na letnie okno transferowe.

Ewentualne sprowadzenie Danny’ego Ingsa do Londynu nie miałoby jednak wpływu na przyszłość Harry’ego Kane’a. Jak dodaje źródło, Nuno Espirito Santo chciałby stworzyć duet w postaci dwóch angielskich napastników. Koszt transferu mógłby wynieść około 20 milionów funtów, co wydaje się bardzo atrakcyjną transakcją dla Tottenhamu.