W Aston Villi „po staremu”. Kolejny transfer na horyzoncie!

Trezeguet

Patrząc na działania Aston Villi w letnim oknie transferowym można zadać jedno pytanie. Czy ktoś ich powstrzyma od szaleństwa zakupowego? Klub z Birmingham sprowadził już ośmiu zawodników. Na tym się nie skończy. Beniaminek Premier League jest bliski finalizacji kolejnej transakcji!

Wypisanie wszystkich transferów może nieco znudzić czytelników, dlatego przejdźmy do liczb. Aston Villa w trakcie okna wzmocniła się już 8 piłkarzami, wydając ponad 101 milionów euro. Na tych zakupach, aktywność klubu na rynku się nie skończy. Zespół jest bowiem bliski zrealizowania kolejnego wzmocnienia. Tym razem będzie to zawodnik ligi tureckiej!

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Trezeguet ma zostać nowym piłkarzem „The Villans”. 24-latek jest graczem Kasimpasa, zespołu grającego na co dzień w Super Lig. 24-latek ma za sobą dość udany sezon. W kampanii 2018/2019, Trezeguet strzelił w lidze 9 goli oraz zaliczył 9 asyst. Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to gracz, występujący najczęściej na lewym skrzydle, takie statystyki mogą wzbudzić zainteresowanie.

Egipcjanin jest zapewne znany kibicom przede wszystkim z występów w reprezentacji. 24-latek jest obok Salaha jednym z najlepszych graczy kadry. Zawodnik zagrał we wszystkich meczach Pucharu Narodu Afryki od pierwszej minuty, strzelając nawet gola w rywalizacji z Zimbabwe.

Postawa piłkarza w klubie oraz kadrze zachęciła Aston Villę do zakupu gracza. Jak informuje John Percy, ekipa z Birmingham zapłaci za piłkarza około 9 milionów funtów. Trezeguet jeszcze w ten weekend może przejść testy medyczne.

Czy na tym zakończy się aktywność AV na rynku? Biorąc pod uwagę liczne spekulacje mediów, zapewne Egipcjanin nie będzie ostatnim wzmocnieniem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy