Wielki klub zgłosi się po Arkadiusza Milika?!

Arkadiusz Milik przygotowuje się do transferu. Polak odrzucił dość zaskakującą, nową ofertę od Napoli. Trudno zatem nie odnieść wrażenia, że 26-latek już w styczniu zamierza opuścić Neapol. Co ciekawe, reprezentant Polski może otrzymać ofertę od dużego klubu. Zainteresowanie snajperem wykazuje Inter.

Z wieloma klubami Arkadiusz Milik był łączony w trakcie letniego okna. Na początku faworytem wydawał się Juventus. Następnie w mediach pojawiały się takie ekipy jak Roma, Tottenham czy Fiorentina. Ostatecznie do żadnej z wymienionych drużyn Arkadiusz nie trafił, zostając w Napoli. Taki obrót spraw oznaczał tylko jedno – na Milika czekają trybuny, gdyż klub nie zamierzał zgłaszać zawodnika do ligowych rozgrywek oraz Ligi Europy.

Inter zainteresowany Milikiem

Milik musi poczekać przynajmniej do stycznia. Polak jest zdeterminowany, by opuścić Neapol, gdyż wizja kolejnych miesięcy na trybunach może sprawić, że 26-latek nie pojedzie z kadrą na Euro 2020. Nieciekawą sytuację napastnika może wykorzystać Inter.

Według informacji Tuttosport, mediolański klub rozważa sprowadzenie nowego napastnika, a jedną z opcji jest Olivier Giroud. Co ciekawe, na liście kandydatów znalazł się także Arkadiusz Milik. Inter zdaje sobie sprawę, że Napoli z pewnością rozważy sprzedaż snajpera, dlatego zamierza złożyć ofertę. Niewykluczone, że dojdzie do wymiany, gdyż zespół Conte jest w stanie zaproponować kogoś z trójki Vecino, Nainggolan oraz Eriksen.

Milik z pewnością ma świadomość, iż przeprowadza do Mediolanu oznaczałaby rolę rezerwowego snajpera. Pozostaje zatem pytanie, czy Arkadiusz chce trafić do większego klubu, podejmując się niełatwej walki o pierwszy skład, czy zamierza trafić do nieco gorszej ekipy, mając gwarancję pewnej liczby minut.

Komentarze

komentarzy