Zwrot akcji w sprawie przyszłości Paula Pogby?

Spore zamieszanie wzbudziła wypowiedź Mino Raioli, która pojawiła się w mediach na początku grudnia. Agent Paula Pogby oznajmił bowiem, iż Francuz wkrótce zakończy swoją przygodę z Manchesterem United. Wydawać by się mogło, że przy takim stanowisku przedstawiciela piłkarza, Pogba rzeczywiście pożegna się z Old Trafford. Ostatnie doniesienia sugerują jednak, że ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, a sam Pogba jest skłonny zasiąść do rozmów z zarządem „Czerwonych Diabłów”.

Paul Pogba po raz drugi trafił do Manchesteru United w 2016 roku, gdy wielokrotny mistrz Anglii zapłacił Juventusowi ponad 100 milionów euro. Od początku ponownej przygody Francuza z „Czerwonymi Diabłami”, oczekiwania względem środkowego pomocnika były spore. Często postawa Pogby na murawie rozczarowywała sympatyków zespołu.

Niewielu kibiców martwiła zatem sprawa kontraktowa Francuza. Co więcej, gdy w mediach pojawiła się wypowiedź Mino Raioli w sprawie przyszłości 27-latka, część sympatyków nawoływało do sprzedaży środkowego pomocnika.

Pogba rozpocznie rozmowy w sprawie kontraktu?

Niewykluczone, że Paul Pogba będzie jednak kontynuować swoją przygodę z Manchesterem United. Jak twierdzi bowiem Andy Mitten, Francuz jest otwarty w sprawie negocjacji dotyczących nowego kontraktu. Obecna umowa Pogby obowiązuje tylko do końca czerwca 2022 roku. Oznacza to, iż przyszłość 27-latka powinna zostać rozstrzygnięta w najbliższych miesiącach. Trudno bowiem sobie wyobrazić, by zarząd Manchesteru United dopuścił do sytuacji, w której Pogba ma ważny kontrakt tylko przez rok. Z pewnością zespół z Old Trafford zdecyduje się na sprzedaż zawodnika, jeśli negocjacje w sprawie umowy zakończą się fiaskiem.

Komentarze

komentarzy