Bouna Sarr zostanie nowym zawodnikiem Bayernu Monachium!

Z impetem zamierza zakończyć okno transferowe Bayern Monachium. Wszystko wskazuje na to, że nawet trzech nowych graczy może dołączyć do ekipy z Monachium w przeciągu dwóch dni. Jednym z tych piłkarzy jest Bouna Sarr z Marsylii. Według ostatnich doniesień mediów, Francuz zostanie nowym obrońcą „Bawarczyków”.

Od pewnego czasu przedstawiciele Bayernu pracowali nad sprowadzeniem defensora na tę pozycję. Głównym celem triumfatora Ligi Mistrzów był Sergino Dest, jednakże 19-latek wybrał ofertę Barcelony. Taki obrót spraw nie spowodował jednak zmiany nastawienia „Bawarczyków” w kontekście wzmocnienia prawej strony obrony.

Bouna Sarr zostanie zawodnikiem Bayernu

Jak poinformował Mohamed Bouhafsi z RMC, Bouna Sarr już wkrótce zostanie zawodnikiem Bayernu. Według wspominanego źródła, zespół z Monachium zapłaci za defensora 10 milionów euro. Z kolei sam piłkarz podpisze umowę obowiązującą do 2024 roku. Sarr już wkrótce przejdzie testy medyczne poprzedzające transfer.

Do tej pory Bayern sprowadził do klubu Leroya Sane. W szeregach drużyny panuje jednak przekonanie, że zespół prócz Sarra zasili jeszcze przynajmniej dwójka graczy – Marc Roca oraz Eric Maxim Choupo-Moting. Być może Bayern spróbuje sprowadzić skrzydłowego. Ekipa z Monachium starała się o Calluma Hudsona-Odoia, jednakże Chelsea odrzuciła ofertę „Bawarczyków”.